Horor Impuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

+2
SonjaHorror
MasterHaosis
6 posters

Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od MasterHaosis Čet Okt 08, 2020 1:47 am

Poštovanje cenjeni projatelji! Evo sa zadovoljstvom otvaramo sezonu na forumu (dva dana kasnije nego prošle godine) povodom Halloweena. Oktobar je stigao, praznik se bliži... Kao što znate po tradiciji, forum koristimo uglavnom za naše potrebe, tu razmenjujemo mišljenja, ideje, slike sa slatkišima/dekoracijama i slično; dogovaramo se o nabavkama, diskutujemo  o filmovima, i naravno, strašne priče!  Tikva
Kao što znate svi koji učestvuju u organizaciji dužni su da budu aktivni na forumu. Ništa posebno s vremena na vreme napišite nešto i to je to. Ima vreme do Halloweena pa se zagrevamo, odvojite bar par minuta dnavno, desetak, ko koliko može, neko manje neko više, pročitajte ako ima novo, nekad vi napišite nešto i to je to. Osim u slučajevima kada obeležim temu sa VAŽNO, to ću vam javiti, tu su svi dužni da vide i komuniciraju jer se tiče naše organizacije direktno, ali to otom potom na tamo. To će najverovatnije biti tema vezano za Lidl ili drugu Halloween hranu pa da vidimo šta da se uzme. Od dvadesetog na tamo, ima vreme.
Imamo tri dana Halloweena, jedan kod Dachenda kada bušimo tikvu 30. oktobra, glavno finale kod mene 31. i sutradan repriza, vi vidite bar na dva da budete. Ljudi, ove godine je ekstra, Halloween se pada u subotu! Very Happy
A sada bih molio svi da se jave samo ko učestvuje sa nama, ko je zainteresovan. Javite se u komentaru. Ista ekipa pretpostavljam, ali da potvrdimo. Mumija (naravno, podrazumeva se, mi smo to okvirno rešili, u današnje vreme ništa ne može da bude sigurno, ali nećemo o tome govoriti, nadamo se najboljem.)
MasterHaosis
MasterHaosis
Administrator
Administrator

Broj poruka : 266
Datum upisa : 24.09.2017

https://hororimpuls.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od SonjaHorror Čet Okt 08, 2020 4:28 pm

Docekasmo i Halloween ove Korona Godine. Nista vise ne moze da me zacudi od iste, ali je lepo sto zar za Halloween-om nije umro i sto cemo se opet okupljati kao i ranije, da uzivamo u carima praznika. Da li ce to biti skroz pod maskama ili ne, videce se. Svakako da virus kruzi i mi tu nista ne mozemo, ali mozemo ono sto umemo, a to je da damo sve od sebe i lepo se provedemo. Very Happy
SonjaHorror
SonjaHorror
Moderator
Moderator

Broj poruka : 162
Datum upisa : 25.09.2017

http://www.upbeatimpulse.com

Koma likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od Jovcha Pet Okt 09, 2020 11:06 pm

Ja sam za! Very Happy

Jovcha
Početnik član
Početnik član

Broj poruka : 6
Datum upisa : 08.10.2020

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od Koma Sub Okt 10, 2020 12:20 pm

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 S-l300
Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 GiphyReaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Giphy

Koma
Koma
Član
Član

Broj poruka : 46
Datum upisa : 25.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od MasterHaosis Ned Okt 11, 2020 11:20 pm

Jovcho, Komo, Bravo momci to se ceni! I Dachendo je rekao da će da učestvuje, naravno (on ni za živu glavu ne propušta Halloween), nego je nešto fizički sprečen, van grada je, pa će doći ovde da vas pozdravi.
Nego, i klinja je sa nama. Kristijan mi je dao tikvu danas, slikaću pa ćete videti.
MasterHaosis
MasterHaosis
Administrator
Administrator

Broj poruka : 266
Datum upisa : 24.09.2017

https://hororimpuls.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od Kristjan Ned Okt 11, 2020 11:36 pm

Učestvujem i ja ove godine Smile nema propuštanja

Kristjan
Član
Član

Broj poruka : 25
Datum upisa : 17.10.2017

Koma likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od SonjaHorror Ned Okt 11, 2020 11:39 pm

Skupljamo se polako Very Happy
SonjaHorror
SonjaHorror
Moderator
Moderator

Broj poruka : 162
Datum upisa : 25.09.2017

http://www.upbeatimpulse.com

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od MasterHaosis Ned Okt 11, 2020 11:49 pm

,,Imamo 6 korisnika na forumu: 3 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta
Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 12 dana Pet 8 Maj 2020 - 5:18

Registrovanih korisnika: Kristjan, MasterHaosis, SonjaHorror"

Molim? 8. maja čak 12 ljudi na forumu? Ja koliko se sećam 9 nas je bilo najviše jedno veče pred prošli Halloween kada smo oborili rekord.
MasterHaosis
MasterHaosis
Administrator
Administrator

Broj poruka : 266
Datum upisa : 24.09.2017

https://hororimpuls.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od SonjaHorror Ned Okt 11, 2020 11:51 pm

Verovatno su ljudi hteli da zaborave tad na koronu pa se citalo dosta horor stvari Very Happy
SonjaHorror
SonjaHorror
Moderator
Moderator

Broj poruka : 162
Datum upisa : 25.09.2017

http://www.upbeatimpulse.com

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od Dachendo Pon Okt 12, 2020 12:06 am

Javljam se samo na kratko da pozdravim sve Halloween-are i da najavim aktiviranje na forumu kad budem završio sa obavezama, a to će biti uskoro. Drago mi je što ste počeli sa radom!  Tikva lobanja
Dachendo
Dachendo
Moderator
Moderator

Broj poruka : 93
Datum upisa : 25.09.2017
Godina : 46
Lokacija : Niš

Koma likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od MasterHaosis Pon Okt 12, 2020 12:45 am

To carevi! Sada je ekipa kompletna! Tikva
MasterHaosis
MasterHaosis
Administrator
Administrator

Broj poruka : 266
Datum upisa : 24.09.2017

https://hororimpuls.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od Jovcha Pon Okt 12, 2020 1:03 pm

Super Very Happy

Jovcha
Početnik član
Početnik član

Broj poruka : 6
Datum upisa : 08.10.2020

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od Koma Uto Okt 13, 2020 11:18 am

MasterHaosis ::,,Imamo 6 korisnika na forumu: 3 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta
Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 12 dana Pet 8 Maj 2020 - 5:18

Registrovanih korisnika: Kristjan, MasterHaosis, SonjaHorror"

Molim? 8. maja čak 12 ljudi na forumu? Ja koliko se sećam 9 nas je bilo najviše jedno veče pred prošli Halloween kada smo oborili rekord.

Verovatno botovi koji ili spamuju ili analiziraju sadržaj za neki search engine.
Koma
Koma
Član
Član

Broj poruka : 46
Datum upisa : 25.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020 Empty Re: Reaktivacija foruma za Halloween sezonu 2020

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu