Horor Impuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bizarne Horror priče

4 posters

Ići dole

Bizarne Horror priče Empty Bizarne Horror priče

Počalji od Dachendo Uto Sep 26, 2017 10:53 pm

Kao npr. deda koji gleda kroz prozor svoju unuku dok se presvlači  lol!
Dachendo
Dachendo
Moderator
Moderator

Broj poruka : 93
Datum upisa : 25.09.2017
Godina : 46
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

Bizarne Horror priče Empty Re: Bizarne Horror priče

Počalji od SonjaHorror Sre Sep 27, 2017 9:01 pm

Ona se okrene, i vidi samo senku. Onda krece jurnjava po dvoristu. Ispada da je to neki covek koji je gledao. Medjutim, covek utrcava u kucu i oni shtavaju da to moze biti samo deda. lol!
SonjaHorror
SonjaHorror
Moderator
Moderator

Broj poruka : 162
Datum upisa : 25.09.2017

http://www.upbeatimpulse.com

Nazad na vrh Ići dole

Bizarne Horror priče Empty Re: Bizarne Horror priče

Počalji od Dachendo Pet Sep 29, 2017 12:03 am

Deda koji se pali na incest, to je pravi horror, po mom mišljenju! lol!
Dachendo
Dachendo
Moderator
Moderator

Broj poruka : 93
Datum upisa : 25.09.2017
Godina : 46
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

Bizarne Horror priče Empty Re: Bizarne Horror priče

Počalji od MasterHaosis Pet Sep 29, 2017 6:13 pm

Ma to bre budale neopevane. I taj mrtav ozbiljan pričao to, uopšte se nije šalio
MasterHaosis
MasterHaosis
Administrator
Administrator

Broj poruka : 266
Datum upisa : 24.09.2017

https://hororimpuls.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Bizarne Horror priče Empty Re: Bizarne Horror priče

Počalji od MasterHaosis Pet Sep 29, 2017 11:36 pm

Evo ovako idu priče od specijalne osobe:

1. Kauboj na konju Very Happy
Njegov deda pomagao ljudima na selo. I jednom je išao na slavu ili na ispomoć u drugom selu, malo se jelo i pilo, i čovek reši da se vrati dok mrak nije pao. Krenuo je iz tog sela natrag ka svom selu, i rešio je da ubrza malo, da uhvati prečicu kroz njivu koja je bila odmah do auto puta. Njiva kukuruza. I dok je on išao njihov, začuo neko šuškanje pozadi. Okrenuo se, nema ništa, krene on, ono šušti kroz kukuruz. On krene brže, i ono šušti sve jače i jače, i ide po njega. Čuje kao da su kopita od konja. Izađe on kao na neku čistinu u toj njivi da sačeka da vidi o čemu se radi, okrene se, i kad od jedanput se ispred njega stvori kauboj na konju! U sred kukuruzišta. I podigo se konj na dve noge, i čovek se od straha onesvesti. Kad se probudio, nema ništa, bilo je jutro, i brzo otrčao do sela. Kad je došao kući, žena ga pitala ,,Crni čoveče pa gde si do sad?", a on joj odgovorio čuvenu rečenicu ,,Jao ćuti, omajalo me nešto!" Very Happy

2. Nacističke glave
On je pričao kako je njegova baba u selu, dok je bila mala sa ostalom decom šutirala nacističke glave. Ja sam pitao, da li je to zbog osvete nešto pošto su Nacisti tada svašta radili ljudima, a on mi odgovorio da nije zbog toga, nego ,,Zato što nisu imali loptu za fudbal" Very Happy

3. Zadnja rakija
Taj njegov deda je mnogo voleo da pije. Pomagao je ljudima po selima, i tam ose često zapije. Šta ima, koliko ima, nije bitno mnogo, nije birao. Čak je išao po groblja da uzima rakiju od mrtvih, ono što ljudi ostave za pokojne na groblju. Pio je tamo razne rakije, čak i spavao po grobljima.Jednom je bila vrlo hladna zima, njega nije bilo neko vreme, tražili su ga po kući, i na kraju ga našli mrtvog u podrumu. Čovek se napio i uspavao se tu, i smrzo se na smrt.

4.Čovek kuče
Ovu priču ja pričam, jer sam bio sa mojom devojkom i sa njim, todičnom osobom. Vraćali smo se iz bioskopa cineplex, i tamo u ulici Nikole Uzunovića, prvo je išao on, pa ja u sredini, pa moja devojka. I sa njegove leve strane  prema ogradi je prišao čovek, visok, verovatno da baci đubre u kantu. I dotični ga video, uplašio se i počeo da beži iz ista mira. I onda je stao, pogledao čoveka, vratio se do njega i rekao mu ,,Izvini brate, mislio sam da si kuče" (možete onda da zamislite kolko smo m use smejali zbog toga)

5. Perverzni deda
Njegovi pradeda i prababa su živeli zajedno sa njegovim roditeljima jedno vreme. Bili su u lošim odnosima. Kako on tvrdi, krali su im drva, slatko, ajvare, sekli im odeću koja je ostavljena da se suši kako bi im vračali nešto preko tih parčića. Tvrdi da su ti matori bili problematični. I kako on kaže, jednom dok se njegova majka presvlačila, videla da je neko posmatra, i kad je bolje pogledala videla da je to njen deda, i on je odmah odjurio, oni su izašli da ga kao jure po dvorištu, i odmah se gornja vrata zatvorila (pošto su matori bili na gornjem spratu, a oni u prizemlju), i tako i mje pobegao. Deda koji gleda unuku dok se presvlači. I lik mrtav ozbiljan priča o tome. I to više puta.

6. Čovek sa cigarom
Njegov ujak i njegov otac su bili u nekom selu na slavi. Uveče su krenuli ka drugom selu kod nekog drugog na slavi takođe. Išli su po glavnim putem, i videli su kako im se neko pribižava iz daleka. kada su prišli bliže videli su čoveka sa kačketom. Mrak je bio pa mu nisu videli lice dobro iako je put bio donekle osvetljen. Čovek im je potražio upaljač da zapali cigaru, oni su mu dali. On je zapalio i razišli se. Pa su se nakon nekolko metra okrenuli, i čoveka nigde nije bilo. Nestao je. I onda je velika misterija šta je to bilo, kako je tako nestao. Ali poenta je da mi ovu priču nije samo taj lik ispričao, nego su mi i njegov otac i ujak lično potvrdili da se desilo. Very Happy

7. Zakopano blago
On mi je ispričao, kako je negde pored Kape Doma (niškog zatvora) u šumarcima jedno drvo. Na tom drvetu ponekad gori vatra koja gori ali ne sagoreva Very Happy i da je tu zakopano blago. Kaže da je njegov otac sa nekim hteo da ide tu sa lopatom i da kopaju, da traže blago.

8. Megdan
On mi je pričao kako u vreme njegove babe i deda po selima, i u još starijim vremenima, da su noću izlazile omaje i vampiri i razni duhovi. Pa njegovi, i verovatno, ostali iz sela nisu smeli mnogo noću da izlaze. Jedne večeri, ispred njegove kuće se skupili vampiri, zapalili vatru i počeli da igraju ispred vatre. I vikali nešto, i zvali njegovog dedu ,,Ajde Uroše izađi na megdan!" I njegov deda kaže ,,I sad ti ne smeš da izađeš. Ako izađeš gotov si, nema te!" Very Happy Rekao je ženi da zaključa vrata i da ne pušta nikog unutra.
__________________________________________________________________________
Eto vam priče od lika. Njegovo ime nije važno, bitne su same priče. Neki ljudi znaju ko je to pošto je pred njima pričao sve to po nekoliko puta pa ne mogu da zaborave i da hoće Very Happy On sam tako počen iz čista mira da priča i da nas zasmejava.
Kauboj i konj - čovek se verovatno napio, zalego malo da odmori  i uspavao se i sanjao tog kauboja na konju. Pa posle pričao kako ga ,,omajalo" nešto hahahahaa
Nacističke glave - kakvi likovi, deci davali da šutiraju nacističke glave hahaha
Zadnja rakija- čovek krao rakiju od mrtvih, pio tolk oda stradao od nje, napio se i onesvestio i smrzo se na smrt. Da ne poveruješ!
Čovek kuče- ja se i dan danas smejem kad se setim, a to bilo pre nekolko meseci. Iskidam se od smejanja jer sam bio prisutan.
Perverzni deda - nemam reči za to stvarno
Čovek sa cigarom- Tu je akcenat da su se vraćali sa slave. Popili verovatno, pa nisu ni primetili da tog čoveka nema, ili jednostavno skrenuo sa puta u neku njivu. Poenta je da sva trojica čvrsto veruju da je to nešto natprirodno.
Zakopano blago-Da veruju u te budalaštine. I to zamislite da neko pored zatvora kopa zemlju. Pa odmah ima da pomisle da kopa rupu zatvorenici da pobegnu.
Megdan- Ko zna šta je tu bilo. Možda je opet rakija radila svoje ili im se pričinilo. Baš će vampiri da zapale vatru u njegovo dvorište i njegovog dedu na megdan da zovu.

Vi šta mislite? Very Happy
Koja ja po vama priča najbolja? Težak izbor, ali ja bi izabrao broj tri, zadnju rakiju, da neko tolko nema osećaj, to je strašno


Poslednji put izmenio MasterHaosis dana Sub Sep 30, 2017 12:46 am, izmenio ukupno 2 puta
MasterHaosis
MasterHaosis
Administrator
Administrator

Broj poruka : 266
Datum upisa : 24.09.2017

https://hororimpuls.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Bizarne Horror priče Empty Re: Bizarne Horror priče

Počalji od SonjaHorror Pet Sep 29, 2017 11:42 pm

Ja sam upoznata sa bogatom kolekcijom prica od te osobe i teskom mukom moram da biram najbolju. Ali i ja biram zadnju rakiju,jer je to nesto stvarno strasno. Ovo ostalo su smeske, izuzev Perverznog dede.
SonjaHorror
SonjaHorror
Moderator
Moderator

Broj poruka : 162
Datum upisa : 25.09.2017

http://www.upbeatimpulse.com

Nazad na vrh Ići dole

Bizarne Horror priče Empty Re: Bizarne Horror priče

Počalji od Dachendo Sub Sep 30, 2017 1:01 am

Nacističke glave je najbrutalnija priča i ne želim da verujem da je istinita, ali ko zna, moguće je.... lobanja lobanja
Zanimljiva mi je i Čovek sa cigarom, deluje jezivo. Duh
Kauboj na konju mi je smešna, kao i Perverzni deda. lol!

Dachendo
Dachendo
Moderator
Moderator

Broj poruka : 93
Datum upisa : 25.09.2017
Godina : 46
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

Bizarne Horror priče Empty Re: Bizarne Horror priče

Počalji od PetarK Pon Okt 16, 2017 9:11 pm

Nacisticke glave je veoma interesantna prica, ne cuje se to svakog dana
PetarK
PetarK
Početnik član
Početnik član

Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Bizarne Horror priče Empty Re: Bizarne Horror priče

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu